BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

 Doğrulama Kodunu Giriniz

(0539) 314 75 39
bilgi@web-ajans.com

Kurumsal     

       Firmamız 1998 yılında en iyi hizmet ve en iyi kalite amacı üzerine temellerini atarak kurulmuştur. Genç , dinamik ve alanlarındaki en tecrübeli kadrosunun dinamizmi ve heyecanı ile bilgisayar satış, teknik servis, donanım alanında hizmet için kurulan şirketimiz portföyünün genişlemesi üzerine müşterilerinin isteklerine daha iyi cevap verebilmek için internet sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. İnternet'in Türkiye'de yeni yeni önem kazandığını gören şirketimiz bugün yüzü aşkın site tasarımı ile web tabanlı teknolojilerde hedeflediği noktalara ulaşmak için büyük bir azim ile çalışmakta, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

       1999 yılından itibaren web tasarımı alanında yoğunlaşan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını ön planda tutarak yaptığı her işi dikkat ve özen ile yerine getirmektedir. Çünkü her hizmet verdiğimiz kurum bizim çözüm ortağımızdır.

       Hazırlamış olduğumuz standart ve sektörel paketlerimiz ve isteklere uygun profesyonel paketlerimizle sektördeki hak ettiği yeri almış olan firmamız Türkiye'de yeni gelişen, dünyada ticaretinin ise neredeyse yarısının gerçekleştiği e-ticaret satış sisteminin alt yapılarını hazırlayarak ürünleri arasına katmıştır.

       2002 yılında da tasarım ve gerçekleştirdiği hizmetlerin daha aktif ve sunduğu hizmet sonrası destek ihtiyaçlarının daha verimli gerçekleşmesi ve kesintisiz hizmet ilkemizin gereği tüm çalışma grubunu tek bir çatı altında toplayarak yazılım ve donanımın üssü sayılan ve merkezleşen Mecidiyeköyde ki yeni yerimizde hizmetimize devam etmekteyiz.

       Yapmış olduğumuz uluslar arası hizmet anlaşmaları ve firmamız adına kurmuş ve aktif hale getirdiğimiz host barındırma ,internet ad alanı alımları ve bilişim ve internet adına ihtiyaç duyulan her konu ve hizmette yanınızdayız.

Eko Paket      Standart Paket      Pro Paket      E-Ticaret Sitesi      Haber Portalı


TEKNİK DESTEK

(0539) 314 75 39
bilgi@web-ajans.com
" Hiçbir Şey İmkansız Değildir "


© 1998-2014 Web-ajans, Tüm hakları saklıdır.